Connect with us

Moda i styl

Idealny pierścionek zaręczynowy, to znaczy jaki?

Published

on

pierscionek

Zaręczyny to absolutnie wyjątkowa chwila w życiu każdej pary i zupełnie nowy etap związku. Kobiety już jako małe dziewczynki wyobrażają sobie jak powinny wyglądać idealne zaręczyny i wyjątkowy pierścionek, który już zawsze będzie przypominał to ważne wydarzenie. Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, aby spełnić marzenia ukochanej?

Wiele kobiet najlepiej czuje się w biżuterii klasycznej. Żółte lub białe złoto z pojedynczym, osadzony w koronie kamieniem (najlepiej brylantem) to absolutna klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak niektóre kobiety cenią sobie bardziej wyszukane modele biżuterii. Wówczas warto rozważyć nieco nietypowe, oryginalne pierścionki, np. wysadzane wieloma kamieniami, połączenie brylantu z rubinem, szafirem, szmaragdem.

Pierścionek zaręczynowy musi mieć kamień szlachetny

Pierścionek zaręczynowy może również zostać wykonany w pracowni jubilerskiej na specjalne zamówienie. Furorę robią ostatnimi czasy pierścionki zaręczynowe wykonane z drobin meteorytów. Nie błyszczą co prawda jak brylant, nie są tak wyraziste jak kamienie w intensywnych kolorach, ale z całą pewnością są niezwykłe, wyjątkowe i symboliczne. A idealny pierścionek zaręczynowy powinien posiadać wszystkie te cechy.

Continue Reading

Ostatnie wpisy

REKLAMA

ad

Popularne tagi