Connect with us

Moda i styl

Moda i styl

Published

on

Moda i styl 

Moda to pojęcie zmieniającego się stylu. Zmieniające się trendy to coś,za czym chce nadążyć każda kobieta. W danym sezonie modna może być czarna klasyczna sukienka, w następnym zaś warto postawić na żywe orzeźwiające kolory. Warto śledzić nowinki modowe, aby wyglądać i prezentować się dobrze. Moda i styl to interesujące zagadnienie. Informacje na temat obecnych trendach znaleźć można w internecie, czasposismach modowych, w telewizji czy nawet na stronach portali społecznościowych. Inspiracjami mogą być dla nas aktorzy, piosenkarki znani celebryci. Z łatwością można odtworzyć stołówkę, która wpadła nam w oko. Warto też samemu skusić się na stworzenie niebanalnego ubioru, i zainspirować inne osoby. W taki sposób wymiana pomysłami może być świetny pomysłem.

Style w modzie

Wyróżniamy kilka styli w modzie. Do najbardziej znanych zalicza się: 

  • Styl elegancki- to ubiór w eleganckiej formie, zalicza się do niego różnego rodzaju koszule, marynarki, żakiety 
  • Casual – to styl ubrań codziennych, w nich czujemy się wygodnie 
  • Smart casual -połączenie stylu codziennego z eleganckim, połączenie eleganckiego ubioru i komfortu 
  • Styl sportowy – wywodzi się od sportowców, to przede wszystkim wygoda. Bardzo często to dresy, zwykle wygodne T-shirty 

Każdy styl ma ma w sobie coś unikatowego. Wybierając styl dla siebie powinno się czuć w nim dobrze. Nie powinno czuć sie krępacji ani niezadowolenia. W końcu pewność siebie tkwi w sposobie poruszania i zachowania. Dobrze dobrany strój sprawi, że poczujemy się pewnie.

Continue Reading

Ostatnie wpisy

REKLAMA

ad

Popularne tagi